Malé firmy a živnostníci

Základom našich služieb je správa siete formou outsourcingu IT (externá správa výpočtovej techniky). Pod správou siete rozumieme nielen dodávku hardware (HW) a software (SW), ale aj ich inštaláciu, nastavenie a zaistenie bezproblémového behu. Pri správe sietí používame všetky moderné technológie, spravujeme systémy viacmenej na systéme windows.

K výhodám outsourcingu IT patrí:

  • cena (zníženie režijných a mzdových nákladov na administrátora, správcu siete),
  • kvalita služieb (IT v rukách profesionálov),
  • dostupnosť ihneď, podľa potreby.
  • Tým sa môžete sústrediť na jadro svojho podnikania. Outsourcing je výhodný už pre najmenšie spoločnosti či živnostníkov, až po veľké korporácie.

Predaj výpočtovej techniky

- vývoj v IT rýchlo napreduje a z času na čas je potrebné upgradeovať staršie zariadenia príp. dokúpiť nové. Naši technici Vám odborne poradia. Sme certifikovaným partnerom spoločnosti zaoberajúcej sa dodávkou viacerých značiek výpočtovej a kancelárskej techniky, preto ponúkame výhodné ceny a široký výber.

Navštívte nás €-shop.

Balíček - Bez zmluvy

  • Hodinová sadzba

Balíček - Sloboda

  • do 2 PC

Balíček -  Akurát

Vyvážené riešenie pri 6 – 10 PC, bezpečný internet, rýchla pohotovosť, hot-line, osobná návšteva technika, správa servera...

Balíček - Trochu

Ak máte do 5 PC s internetom, je tento balíček určený pre Vás. Získate podporu pohotovostného zásahu, hot-line...

Balíček - Hojne

Ťažko si želať viac. Pri tíme s 10 a viac strojmi nevyhnutnosť. Bleskový pohotovostný zásah, hot-line, výjazdy k Vám, veľký kredit s prenosom, prevencia...

Kontakt

Morpheus, s.r.o. Prevádzka:
EDISON Elecrotonics
Osloboditeľov 59/30
04414 Čaňa
+421 650 405 642 predajna@ewnet.sk